ניקיון בתים


השיפוץ המיוחל סוף סוף הגיע לסיומו. כל כך חיכיתם לרגע שבו יודיעו לכם כי הדירה שלכם מוכנה ותוכלו לארוז את החפצים שלכם ולהיכנס אליה בהקדם האפשרי. עם זאת, חלומות לחוד ומציאות לחוד - בית החלומות שלכם מלא בשאריות מן השיפוץ של אבק, טיח וכתמי צבע.

במרבית המקרים שיפוץ בתים מותיר אחריו לכלוך רב שאינו מוסר בנקל באמצעות ניקיון סטנדרטי. במצבים ממין זה, חשוב להיעזר בחברות מקצועיות שמבצעות ניקוי פוליש ויעשו שימוש בחומרים ייחודיים שיאפשרו לבית שלכם להיראות בדיוק כמו שחלמתם שיהיה.


נקיון אחרי שיפוץ

אחד הנושאים שאינם זוכים לתשומת לב מספקת בתחום שיפוץ והקמת בתים הוא ניקיון דירה לפני איכלוס וניקיון בתים אחרי שיפוץ. אף על פי כן, מדובר בתהליך מורכב שכל אדם שמשפץ את הדירה שלו ייאלץ לחוות. התהליך כולל ניקוי רצפה לאחר שיפוץ באמצעות פוליש ווקס לרצפה, ניקיון דירות לאחר שיפוץ באמצעים חומרים כימיים עוצמתיים ועוד. לכן, במדריך זה נציג בפניכם את השלבים השונים הכרוכים בניקיון בתים לפני אכלוס.


בשלב הראשוני, יהיה עליכם ליצור קשר עם קבלן השיפוצים שלכם על מנת להבין כיצד צפויה הדירה להיראות עם תום העבודות. המצב שבו תהיה הדירה בסיום השיפוץ תלוי באופיו של השיפוץ, בכמות של הפסולת שנערמה והצטברה בדירה, באופיין של עבודות הטיח והצבע וכן הלאה. רצוי להדגיש כי שיחה זו מאופיינת אף באופי הרתעתי, שכן היא מונעת מן הקבלן להשאיר כמויות רבות של פסולת בדירה.


לאחר שיצרנו קשר עם הקבלן והבנו פחות או יותר מה מצב הניקיון הצפוי של הדירה, עליכם להזמין את שירותיה של חברת ניקיון. חשוב במיוחד להזמין את חברת הניקיון לכל הפחות שבועיים מראש בחודשים העמוסים. בשלב הבא אתם צפויים לקבל הצעת מחיר מבעלי המקצוע השונים. על מנת שהצעת המחיר תהיה מדויקת ככל האפשר, רצוי לאפשר לבעל המקצוע לבקר מבעוד מועד בדירה. כך, יוכל בעל המקצוע להעריך אילו עבודות עליו לבצע בדירה. לדוגמה, עבודות פוליש לרצפה ישנה נוטות להיות יקרות יותר מפוליש לרצפה חדשה. בנוסף, באמצעות ביקור בדירה יוכל בעל המקצוע לדעת באילו אביזרים עליו להשתמש, כמה עובדים עליו להזמין וכן הלאה. משתנים אלה ישפיעו רבות על המחיר שייגבה מכם בסופו של יום.


הגעתם ליום הניקיון המיוחל. מה עליכם לעשות? תחילה, חשוב לעבוד באופן צמוד לבעל המקצוע ולהעניק לו דגשים. כך, בעל המקצוע יוכל לספר לכם על פגמים שהתגלו בדירה ועל איזורים מסוימים ברחבי הדירה שאין לו גישה אליהם.


אילו עבודות כולל ניקיון הדירה לאחר שיפוץ?

ניקיון לדירה חדשה כולל מספר שירותים בסיסיים שכלולים בו באופן אינהרנטי: ניקוי שאריות חומרי בנייה כגון מריחות רובה וצבע, פוליש לדירה חדשה, ניקיון טיח, ניקוי יסודי של פאנלים ורצפות, ניקוי תריסים וחלונות, שאיבת שאריות נסורת וניקוי מפסקים, שקעים, כלים סניטריים וגופי תאורה.


 


לפרטים נוספים 

התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר

054-2548021


טואול - בניית אתרים